Przejdź do głównej zawartości

Oferta PRO

Monitoring video

Oferujemy skalowalny system kamer sieciowych wraz z rejestratorem wideo. Możesz przeglądać swoje wideo na żywo oraz loklane nagrania z domu w dowolnym miejscu dzięki bezpłatnemu tunelowaniu połączenia i aplikacjom mobilnym.

AIS UISP

Bramka AIS PRO1 HDMI

Bramka AIS PRO1 posiada wbudowany mocny procesor graficzny, dzięki czemu może służyć jako urządzenie do podglądu monitoringu kamer na TV lub monitorze. W aplikacji na bramce mamy wybór, ile kamer jednocześnie ma być wyświetlanych na ekranie (w konfiguracji kolumn i wierszy: 2x2, 3x3, 4x4) z możliwością wyboru podglądu konkretnej kamery i przełączenia widoku z poszczególnych kamer na pełny ekran, a także możliwość podglądu nagrań.

Dzięki temu możesz łatwo wyświetlać na żywo nawet do 16 obrazów z kamer, w konfigurowalnym w aplikacji widoku siatki na TV lub monitorze, za pośrednictwem wejścia HDMI.

AIS UISP

Główne cechy naszej oferty

Użyteczność i działanie lokalne

Zapewniamy szybkie wyszukiwanie dowolnego nagranego wideo. Nagrania przechowywane są lokalnie, dzięki czemu możemy zapewnić prywatność oraz znacznie mniejsze opóźnienia w sieci, co ma kluczowe znaczenie dla dwukierunkowego dźwięku i identyfikacji osób. Oferowane przez nas rozwiązanie nie obciąża łącza internetowego, nieważne jak wiele kamer jednocześnie nagrywa obraz. Nie przesyłając nagrań do Internetu (do chmury) nie zmniejszamy efektywnej przepustowości dla użytkowników sieci w domu.

Skalowalność

Możemy jednocześnie nagrywać ponad dwudziestoma kamerami, zapewniając jednocześnie przeglądanie nagrań oraz podgląd na żywo.

AIS UISP

Brak opłat abonamentowych i prywatność

Nie musisz się martwić żadnymi opłatami abonamentowymi. Dzięki temu, że nagrania z kamer są przechowywane lokalnie, masz też pewność, że Twoje życie jest naprawdę prywatne i gwarancję, że żadne nagrania (w tym poufne wydarzenia) nie będą widoczne dla innych.

Wykrywanie osób i pojazdów

Zwykłe wykrywanie ruchu (Motion detection) to za mało do automatyzowania zdarzeń i powiadomień. Dlatego w naszym rozwiązaniu oferujemy kamery firmy Ubiquiti, które mają funkcje "Smart Detection" - są w stanie odróżnić ludzi od innych obiektów.

AIS UISP

informacja

Możliwe jest też wykonanie lub dostosowanie funkcjonalności pod zamówienie klienta. Zapraszamy do kontaktu [email protected]